АнтиРадник - блокувальник Яндекс.Радника

АнтиРадник - блокувальник Яндекс.Радника (abricos.antisovetnik) - рішення для Бітрікс

АнтиРадник - блокувальник Яндекс.Радника

«АнтиСоветник - блокировщик Яндекс.Советника» - новейший модуль для Битрикс маркетплейса, обеспечивающий эффективную блокировку и предотвращение навязчивых рекомендаций Яндекс.Советника. Повысьте пользовательский опыт и улучшите конверсию вашего сайта с этим уникальным инструментом!
0
1 400 грн.
АнтиРадник - блокувальник Яндекс.Радника (abricos.antisovetnik) - рішення на Бітрікс

Яндекс.Радник - головний біль багатьох власників інтернет-магазинів. Сервіс не просто втручається в роботу вашого сайту, він веде ваших покупців до конкурентів, а значить завдає збитків.

Наш компонент дозволяє заблокувати показ Яндекс.Порадника у вашому магазині, чим підвищує конверсію та зменшує показник відмов.

Головна відмінність нашого модуля - відсутність абонентської плати! Ви платите один раз – при покупці модуля. Тоді як інші блокувальники радника вимагають щомісячної оплати.


Компонент простий у встановленні, не потребує спеціальних налаштувань.

АнтиРадник блокує Радник у всіх популярних браузерах.
[/B]
Обов'язково скористайтеся демо-режимом і протестуйте перед покупкою. Пзауважте, що ліцензія на використання ПЗ повернення та обміну не підлягає!

Важливо! Якщо ваш магазин розміщується на Яндекс.Маркеті, радник просто скриптом заблокувати не вийде. Так як тепер він бере дані не тільки з сайту, а й з вашого фіда для Маркета. Але ж рішення є! Ми розробили спеціальне вивантаження, яке виправляє цю проблему. Пишіть на пошту техпідтримки і ми надішлемо вам вивантаження та інструкцію з її налаштування (у листі обов'язково вказати номер купона на Антирадник).

Дана пропозиція дійсна тільки для покупців рішення Антирадник. Інші можуть придбати вивантаження тут


[QUOTE]Шановні покупці, слідкуйте за оновленнями модуля, вчасно оновлюйтесь. Яндекс досить часто оновлює Радник, унеможливлюючи блокування. Ми відстежуємо зміни та випускаємо оновлення, щоб ваші відвідувачі ставали ВАШИМИ покупцями, а не йшли до конкурента.

Зверніть увагу на інші наші модулі

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет