Прості форми

Прості форми (webprostor.simpleforms) - рішення для Бітрікс

Прості форми

Создавайте неограниченное число форм обратной связи на вашем сайте с модулем "Простые формы" для Битрикс маркетплейс. Используйте различные поля, включая имя, электронную почту, телефон и другие. Модуль также позволяет настраивать капчу и пользовательское соглашение. Полученные заявки автоматически добавляются в базу данных и отправляются по электронной почте. Он также поддерживает интеграцию с sms-рассылками и Telegram, а также фиксирует GEO-данные заявителя. Простой и удобный способ управлять формами обратной связи.
0
991 грн.
Прості форми (webprostor.simpleforms) - рішення на Бітрікс

Модуль дозволяє створювати необмежену кількість форм зворотного зв'язку з індивідуальними налаштуваннями.

Доступні такі поля:

 1. Ім'я.
 2. E-mail.
 3. Телефон.
 4. Текст повідомлення.
 5. Вкладення.
 6. Кількість.
 7. Дата (календар).
 8. Час.
 9. Список варіантів.

Це рішення відмінно підходить для реалізації на сайті форм:

 1. Зворотнього зв'язку.
 2. Заявки зворотного дзвінка (випливаюче вікно).
 3. Покупки товару в 1 клік.
 4. Залишити відгук з рейтингом.
За потреби можна активувати показ каптчі (стандартна бітрикс, google recaptcha, hcaptcha), відображення угоди користувача.

Усі сформовані заявки додаються до бази та надсилаються на e-mail, вказаний у налаштуваннях поштових шаблонів для адміністратора та для заявника. У заявці автоматично вказуються IP-адреса відвідувача та сторінка оформлення заявки.

У компоненті можна вказати додаткові візуальні параметри, замінити стандартні фрази довільними. Надіслати через форму прив'язку до елемента інфоблоку, вартість елемента.

Якщо відвідувач авторизований на сайті, то в заявці буде вказано його ID-користувача, а при заповненні форми будуть автоматично підставлені значення з його облікового запису. Це спростить процес заповнення заявки.
[P] Можлива інтеграція з сервісом sms-розсилок sms.ru для надсилання повідомлення з інформацією про заявку. При формуванні заявки можна надсилати SMS-повідомлення за певним шаблоном на номер, вказаний у налаштуваннях модуля для конкретного сайту. У заявці фіксується статус відправлення повідомлення.
[P]Доступна інтеграція з telegram. Можна надіслати повідомлення з унікальним шаблоном окремому одержувачу, групу або чат.

Модуль фіксує GEO-дані заявника. В адміністративному розділі на робочому столі можна додати гаджет для відображення статистики заповнення форм.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет