SIMAI: Розумні завдання Бітрікс24

Бітрікс SIMAI: Розумні завдання Бітрікс24

SIMAI: Розумні завдання Бітрікс24

SIMAI: Умные задачи Битрикс24 - инновационный модуль для оптимизации работы команды. Автоматическое распределение задач, учет производительности и удобный мониторинг прогресса. Ваша команда станет эффективнее и результативнее!
0
2 400 грн.
SIMAI: Розумні завдання Бітрікс24 (simai.b24task) - Модуль Бітрікс

Модуль «SIMAI: Розумні завдання Бітрікс24» дозволяє розширити можливості задач у коробочній версії Бітрікс24:

  • Розумні повідомлення про дії у завданнях Бітрікс24.
  • Розумне делегування завдань у Бітрікс24.
Розумні повідомлення про дії в задачах Битрик24

Модуль «SIMAI: Розумні завдання Бітрікс24» дозволяє вирішити проблему відсутності або втрати інформації про дії, що виконуються в завданнях Бітрікс24:
  • Автоматичне створення коментарів до завдання при додаванні, зміні та видаленні пунктів чек-листів.
  • Автоматичне повідомлення в особистий чат відповідальному, співвиконавцям та в чат групи (проекту) при створенні нового завдання.
  • Автоматичне повідомлення в особистий чат відповідальному, співвиконавцям та в чат групи (проекту) при прострочення існуючого завдання.
  • Автоматичне повідомлення особистий чат користувачеві при згадці його в коментарі до завдання.
Розумні повідомлення про дії в задачах Битрик24

Модуль "SIMAI: Розумні завдання Бітрікс24" дозволяє повертати делеговані завдання постановнику. Для цього реалізовано два алгоритми:
  • Повернення задачі після виконання того, хто її делегував. У цьому випадку, якщо співробітник А делегував її співробітнику Б, а той у свою чергу делегував співробітнику В, то після того, як співробітник В завершить завдання, вона повернеться до співробітника Б і відновиться. Після того, як співробітник Б перевірить і завершить завдання - вона повернеться до співробітника А і відновиться.
  • Повернення задачі після виконання до її першого виконавця. У цьому випадку, якщо співробітник А делегував її співробітнику Б, а той у свою чергу делегував співробітнику В, то після того як співробітник завершить завдання, вона повернеться співробітнику А і відновиться.
Модуль не працює з Rest API і не призначений для встановлення на порталі хмар.

Навчальний курс з налаштувань:
[url=https://simai.ru/learning/courses/course.php?COURSE_ID=63&INDEX=Y%5B/]https://simai.ru/learning/courses/course.php?COURSE_ID=63&INDEX=Y[/ URL]

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет