Автозавдання за шаблоном для нових співробітників (Адаптація)

Автозавдання за шаблоном для нових співробітників (Адаптація) (mcart.autotask) - рішення для Бітрікс

Автозавдання за шаблоном для нових співробітників (Адаптація)

Повысьте эффективность процесса адаптации новых сотрудников с помощью модуля "Автозадача по шаблону для новых сотрудников (Адаптация)". Создавайте задачи автоматически и гарантируйте полное выполнение всех необходимых шагов адаптации.+
0
4 100 грн.
Автозавдання за шаблоном для нових співробітників (Адаптація) (mcart.autotask) - рішення на Бітрікс

Модуль дозволяє автоматично створювати завдання за шаблоном для нових співробітників.

Для нових співробітників компанії зазвичай існує стартовий набір типових завдань, наприклад:

  • прочитати правила роботи та історію компанії;
  • вивчити штатний розклад;
  • пройти курс роботи з корпоративним порталом.

Щоб спростити роботу кадрового співробітника та керівника, ми створили модуль, який відстежує подію додавання нового користувача на портал, і створює для нього завдання (або кілька завдань) за заздалегідь підготовленим шаблоном.

Шаблон завдання задається в налаштуваннях модуля (докладніше в розділі «Установка»).

Зверніть увагу, що налаштування модуля можна виставляти для кожного шаблону завдання. Для нового співробітника будуть створені всі завдання, шаблони яких ви відзначили у налаштуваннях.
[P] Також в установках задайте ID системних груп користувачів (через кому), для яких буде діяти створення завдань. Якщо групи не вказані - завдання будуть додаватися всім груп.

Якщо у шаблоні є пункти чек-листа, то в налаштуваннях з'являється також блок з галочкою «Увімкнути автозакриття завдання при закритті всіх пунктів чек-листа?». При включенні цієї галочки, якщо співробітник приступив до виконання завдання, і закрив всі пункти її чек-листа, завдання буде закрито автоматично.
[P]Завдання буде створено від імені співробітника, який вказаний постановником у шаблонному завданні. Відповідальний, вказаний у шаблоні, буде замінено на знову доданого співробітника.
[P]Увага! Модуль не підтримує версії php нижче 7.0.0.

Спільне використання з модулем "Чат-бот для надсилання повідомлень користувачам" для коробкового Бітрікс24

(модуль "Чат-бот для відправки повідомлень користувачам" в даний момент проходить модерацію! Буде доступний на Маркетплейсі найближчим часом)

Тепер розглянемо спільне використання «Автозавдання за шаблоном» з модулем «Чат-бот для надсилання повідомлень користувачам».

Модуль «Чат-бот для надсилання повідомлень користувачам» дозволяє налаштовувати відправку повідомлень у чаті корпоративного порталу новому співробітнику, який проходить пункти автозавдання за шаблоном для нових співробітників.

Тобто, при проходженні певної кількості пунктів чек-листа автозавдання ви можете налаштувати надсилання повідомлення співробітнику.

Після встановлення модуля «Чат-бот для надсилання повідомлень користувачам» у налаштуваннях модуля «Автозавдання за шаблоном» з'являться віконця для тексту повідомлень до кількості пройдених пунктів чек-листа ( якщо автозавдання з чек-листом). Допустимо, віконце з №1 містить текст повідомлення, яке отримає співробітник під час проходження одного пункту чек-листа. А віконце з №7 - текст повідомлення, яке отримає співробітник при проходженні семи пунктів чек-листа.
[P]Позначте галочками ті вікна, для якого числа пройдених пунктів хочете налаштувати надсилання повідомлень, нижче, під номером пункту, введіть текст повідомлення.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет