Fusion: Мітки користувача

Fusion: Мітки користувача (fusion.usertag) - рішення для Бітрікс

Fusion: Мітки користувача

Новый модуль "Fusion: Теги пользователя" для Битрикс маркетплейс позволяет использовать тегирование пользователей для быстрого поиска сотрудников по их компетенциям и интересам. Создайте дополнительные поля "Компетенции сотрудника" и "Интересы сотрудника" с типом "привязка к тегам" и используйте компонент "Вывод сотрудников по тегам".
0
4 100 грн.
Fusion: Мітки користувача (fusion.usertag) - рішення на Бітрікс

Модуль "Теги користувача" додає в систему новий тип поля користувача "Прив'язка до тегів" і створює базовий компонент fusion:usertag.list, що забезпечує можливість працювати з тегами користувачів.

Кейс 1: збереження компетенцій працівників.
Коли компанія починає стрімко збільшуватися у розмірі, стає все важче знайти співробітників, які мають ті чи інші компетенції. Розв'язанням цього завдання служить тегування користувачів. За допомогою цього модуля можна створити додаткове поле користувача "Компетенції співробітника" (з типом "прив'язка до тегів"), сторінку з компонентом "Виведення співробітників за тегами", що поставляється в комплекті, і швидко знаходити співробітників.

Кейс 2: виведення інтересів користувача.
У великій компанії іноді важко знайти людей, які поділяють ваші інтереси. Скільки співробітників любить грати у футбол? А у настільні ігри? Розв'язанням цього завдання також служить тегування користувачів. За допомогою цього модуля можна створити додаткове поле користувача "Інтереси співробітника" (з типом "прив'язка до тегів"), сторінку з компонентом "Виведення співробітників за тегами", що поставляється в комплекті, і швидко знаходити співробітників з відповідними інтересами.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет