Автозавантаження товарів на дошку оголошень. Генерація файлу XML

Автозавантаження товарів на дошку оголошень. Генерація файлу XML (abricos.avitoautoload) - рішення для Бітрікс

Автозавантаження товарів на дошку оголошень. Генерація файлу XML

"Автозагрузка товаров на доску объявлений. Генерация XML файла: автоматизируйте процесс размещения, редактирования и снятия объявлений на Авито с помощью нашего модуля. Выгружайте товары в нужном XML формате, проверяйте файл перед публикацией. Генерируйте уникальные объявления с помощью шаблонов, подставляя разные данные из каталога. Используйте дополнительные свойства товаров для избежания дублирования объявлений. Наша техническая поддержка всегда готова помочь найти решение любой проблемы. Узнайте множество других полезных модулей для вашего Битрикс маркетплейса!"
0
1 000 грн.
Автозавантаження товарів на дошку оголошень. Генерація файлу XML (abricos.avitoautoload) - рішення на Бітрікс

Увага! Дане рішення працює тільки на редакціях Бітрікс із модулем Інтернет магазин - Бізнес, Малий бізнес.
Якщо у вас редакція Старт, Стандарт або Перший сайт, скористайтесь іншим нашим модулем Авіто Автозавантаження для молодших редакцій ]

Сервіс Автозавантаження дозволяє клієнтам Авіто автоматизувати процес розміщення, редагування та зняття оголошень із публікації, синхронізуючи дані з сайтом на Бітрікс.

Наш модуль дозволяє вивантажувати товари із сайту у потрібному XML форматі. Перевірити файл можна тут [URL=http://autoload.avito.ru/format/xmlcheck/]http://autoload.avito.ru/format/xmlcheck/
Модуль базується на стандартному профілі експорту в Яндекс.Маркет, налаштовується аналогічно.


Для вивантаження можна вибрати весь каталог товарів чи вибірково категорії.

До товару вивантажується детальне фото, опис (детальний або анонс), ціна. Можна вивантажувати також властивості товарів, у разі вони додаються до опису як Назва властивості - Значення властивості.

Якщо вивантажуєте всі торгові пропозиції, а не лише пропозицію з мінімальною ціною, обов'язково вказуйте властивості товару. У цьому випадку у вас не виникне проблем із перевіркою файлу через однакові описи товарів.
[QUOTE]Друзі, якщо у вас
  • виникли проблеми зі скачуванням або установкою
  • стара версія Бітрікс та модуль видає помилку
  • є питання з налаштування
пишіть у техпідтримку, обов'язково допоможемо, не буває нерозв'язних проблем!


У новій версії додано генератор оголошень з рандомізатором! Тепер ви можете не використовувати опис товарів як оголошення, а скласти шаблон і оголошення вийдуть унікальними.
Для підстановки можна використовувати назву товару, назву торгової пропозиції, назву батьківської категорії товару. Інструкція.

Генерація доступна не тільки для опису, але і для назви оголошення. Особливо це буде корисно для товарів з торговими пропозиціями.

Наприклад, у вас є товар "Гиря" і у нього торгові пропозиції 5кг, 4 кг, 12 кг . Раніше ви могли вивантажити лише назву ТП, тобто виходили оголошення з назвою 5кг [/ I] і т.д.
Тепер вам потрібно просто вказати шаблон заголовка #NAME# #OFFER# і модуль сам становитиме заголовок Гиря 5 кг.


Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет