Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Мультимовність Бітрікс | Translator

Новий модуль Бітрікс Мультимовність надає можливість зберігати контент в одному інфоблоці різними мовами! Багатомовні інфоблоки, розділи, елементи інфоблоків. А також їх властивості та значення властивостей різними мовами.

Найпоширенішим головним болем власників сайту на бітрікс є його мультимовність. Корпоративний сайт для різних країн - найчастіше явище, але й не найскладніше. Набагато рідше створюються мультимовні ЗМІ, інтернет-магазини та інтранет-портали. Ось тут уже ситуація набагато складніша.

Добре, коли контент є різним для кожної мовної версії сайту. Але, в основному, контент дублюватиметься і відрізнятиметься лише мовою, якою він наданий. З коробки Бітрікс лише частково нам надає інструменти вирішення проблеми. Якщо ще елементи інтерфейсу ми можемо перекласти будь-якою мовою за допомогою модуля Локалізація, де всі переклади зберігаються в масивах у файлах компонентів і шаблонів компонентів, то вже з інфоблоками набагато складніше. Особливо ця проблема є актуальною для каталогу товарів, який може вивантажуватися, наприклад, з 1С.

І тут розпочинаються експерименти з мультимовністю сайту. Кожен програміст вдається до своїх якихось простих хитрощів, які не вирішують проблему глобально. Для виведення сторінки іншою мовою починаються писати милиці рішення, які нагромаджуються в процесі розробки одне на інше. І все одно, зрештою, ми бачимо не повну картину рішення.

Рішення бувають різні. Одні намагаються дублювати інфоблоки, інші створюють дублюючі властивості під кожну мову всередині існуючих інфоблоків. Існують випадки ще гірші, коли створюють автоматизацію перекладу через API сервісів перекладачів. Усе це породжує у себе нескінченну кастомізацію компонентів та його шаблонів. Справжнє пекло для власника сайту.

Вирішити проблему мультимовності інфоблоків допоможе наш модуль мультимовності. Адже в ньому все робиться легко та просто. Достатньо встановити модуль перекладів, вказати мову за замовчуванням та все! Контент-менеджер повинен тільки переключити мову в адмінці, і перезаповнити дані потрібною йому мовою.

Що вміє модуль перекладу.

Модуль мультимовності Бітрікс на даний момент вміє перекладати такі сутності:

  • поля інфоблоку
  • поля розділів
  • поля та властивості елементів інфоблоку
  • значення властивостей елементів інфоблоку

IPROPERTY_VALUES різними мовами!

Також модуль надає можливість перекладати СЕО поля інфоблоків та їх розділів та елементів. І все це не впливає на продуктивність! Наприклад покажу вам виміри продуктивності однієї і сторінок мого сайту різними мовами. На малюнку нижче видно, що компонент bitrix:news.list на версії з перекладом на англійську відпрацював з такими результатами 0.0327 sec; Queries: 87 (0.0055 sec), а той самий компонент списку новин на Бітрікс на оригінальній версії без перекладу відпрацював з тими ж результатами 0.0326 с; Запитів: 87 (0.0054 с).

Основні проблеми мультимовності ми вирішили. Модуль перекладів постійно розвиватиметься, оптимізуватиметься та збагачуватиме свій функціонал. А проблем з продуктивністю при перекладі, як видно на скріншах, вище не буде і зовсім!

Замовляйте у нас впровадження, і ми забезпечимо вас професійними сертифікованими контент-менеджерами, які допоможуть перекладати ваш сайт потрібні вам мови.

Відео: Каталог товарів Бітрікс різними мовами

Відео: Товари в корзині та оформленні замовлення різними мовами

Відео: Совместимость кастомизированых компонентов с Мультиязычностью

1 червня 2022 (Boudybuilder) Виталий Фантич

Повернення до списку


Матеріали за темою:

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет