Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

З 1 червня 2023 року українські користувачі не зможуть використовувати хмарний сервіс "Бітрікс24", оскільки російська компанія "Бітрікс" припиняє свою роботу в Україні. Вся пов'язана з цим інформація буде видалена. Компанії, які використовують хмарний сервіс від "Бітрікс24", отримали повідомлення про цю зміну.

У той же час коробкова версія "Бітрікс24" працюватиме з 1 червня в обмеженому режимі ліцензії, а деякі функціональні можливості стануть недоступними. Компанія "Бітрікс24" не брала платежів в Україні з моменту повномасштабного вторгнення, і користувачі могли продовжувати користуватися продуктом безкоштовно.

У повідомленні для компаній, які використовують хмарний сервіс, йдеться: "1 червня сервіс остаточно припинить свою роботу в Україні. Після 1 червня доступ до порталів буде неможливим, всі дані будуть повністю видалені. До цього часу ви можете вивантажити всі необхідні дані".

Причиною цієї зміни є санкції, запроваджені Україною. Президент Володимир Зеленський підписав указ № 227/2023 від 15 квітня 2023 року, який передбачає санкції на 10 років щодо 351 фізичної особи та 254 юридичних осіб, включаючи "Бітрікс24".

Ці санкції були прийняті на підставі рішень Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) щодо застосування та внесення змін до персональних санкцій. Згідно з указом, компанії та особи, на яких були накладені санкції, позбавлені права на ведення бізнесу та отримання доходів в Україні.

Битрикс24 одна із багатьох російських IT-компаній, куди було накладено санкції. Раніше, у 2022 році, Україна також заборонила використання соціальних мереж VKontakte та Odnoklassniki, оскільки вони знаходяться під контролем російських компаній.

Ці зміни в законодавстві можуть спричинити незручності для українських користувачів "Бітрікс24" та інших сервісів, пов'язаних із російськими компаніями. Однак вони також підкреслюють важливість забезпечення кібербезпеки та національної безпеки, особливо в умовах зростаючої цифровізації та залежності від технологій.

4 травня 2023 (Boudybuilder) Виталий Фантич

Повернення до списку


Матеріали за темою:

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет