Галузевий інтернет-магазин сантехніки, водопостачання та опалення «Крайт: Сантехніка.SpecialFlat»

Галузевий інтернет-магазин сантехніки, водопостачання та опалення «Крайт: Сантехніка.SpecialFlat» (krayt.specialflat) - рішення для Бітрікс

Галузевий інтернет-магазин сантехніки, водопостачання та опалення «Крайт: Сантехніка.SpecialFlat»

"Модуль «Крайт: Сантехника.SpecialFlat» - идеальное решение для создания профессионального интернет-магазина сантехники, водоснабжения и отопления. Предлагайте широкий ассортимент товаров, удобные фильтры, уникальные акции и современный дизайн. Уверены, ваш бизнес будет успешен с нашим модулем!"
0
22 800 грн.
Галузевий інтернет-магазин сантехніки, водопостачання та опалення «Крайт: Сантехніка.SpecialFlat» (krayt.specialflat) - рішення на Бітрікс

[ /CENTER]

Онлайн-демо для партнерів 1С-Бітрікс


За допомогою галузевого рішення «Крайт: Сантехніка.SpecialFlat» ви зможете запустити інтернет-магазин сантехніки, опалювальних систем,
водопостачання, кліматичної техніки, інженерної сантехніки, меблів та меблевих комплектів для ванної кімнати, керамічної плитки,
товарів для клінінгу, товарів для, дачі, товарів для лазні та сауни, змішувачів, ванн, душових кабін, раковин, унітазів, водонагрівачів,
полотенцесушителів, теплої підлоги, кондиціонерів, вентиляторів, очищувачів та зволожувачів повітря, котлів, радіаторів, обігрівачів,
камінів та печей, парогенераторів, вентиляції, арматури, насосів, труб, фітингів, лічильників води, фільтрів для води, кулерів для води,
керамограніта, мозаїки, дзеркал, садової техніки, систем поливу, шлангів та комплектів для поливу, мийок високого тиску, біотуалетів,
басейнів, фонтанів.

Хочете запустити успішний інтернет-магазин?

або зателефонуйте[B] 8 (800) 555-13-01[ /B] (безкоштовно)Ми створили рішення, яке дозволить вам запустити
інтернет-магазин готовий до продажу, високої конверсії та середнього чеку!

[/ B] «Крайт: Сантехніка.Special» - це досвід та можливості успішних інтернет-магазинів.

[B]Підбірка – список товарів об'єднаних загальними характеристиками. Наявність добірок – найважливіший функціонал сучасного інтернет-магазину

Навіщо потрібні добірки?

1) Бвільна номенклатура

Підбірки незамінні для структурування великої кількості товарів. Дуже легко, наприклад, створити розділ "Бронзові змішувачі", не захаращуючи каталог складними багаторівневими структурами.

2) Незамінно для просування

Просувайте магазин за додатковими, більш точними, ключовими фразами - просто створюючи добірки. Наприклад, на запит «Купити змішувачі Roca для ванної», ви напевно будете в топі.

Кожна добірка забезпечується мета-тегами, унікальним текстовим описом, який дуже добре впливає на пошукове просування.

3) Зростання конверсії [/ B] [/ P]
[p]Зростання точок входу та відповідності їх запитам відвідувачів.

Якщо відвідувач переходить за низькочастотним запитом, наприклад, «купити акрилову ванну з гідромасажем 180», він відразу потрапить на сторінку з акриловими ванними, що мають гідромасаж і потрібний об'єм, йому лише залишається вибрати потрібний бренд або вигідну цінову пропозицію.

Зручна навігація та пошук, підвищать довіру та лояльність до вашого магазину.

Коли в інтернет-магазині реалізовані добірки, користувачеві не потрібно шукати необхідні категорії та фільтри на сайті та перебирати невідповідні товари.

Збільшіть трафік та продаж – використовуйте добірки![B] Залишилися питання?

або зателефонуйте[B] 8 (800) 555-13-01[ /B] (безкоштовно)
[/ B] Безлад у 1С - часта проблема клієнтів. Наприклад, "каталог будується за брендами" або "має величезну вкладеність". Переробляти 1С? Купувати нову 1С? НІ!


У нашому рішення [B]ви зможете створити альтернативний каталог використовуючи добірки.[B] Залишилися питання?

або зателефонуйте[B] 8 (800) 555-13-01[ /B] (безкоштовно)Тепер вам не буде страшно за велику кількість характеристик – вони точно помістяться у наш фільтр.

Ми проробили вибір характеристик у фільтрі: чек-бокси, радіокнопки, список, діапазон – використовуйте потрібний вигляд. У нашому вирішенні вони всі коректно працюють!
Ми про це також подбали, ваш покупець, обравши бренд, зможе побачити список доступних колекцій цього виробника.


Все необхідне – в одному місці!Ваша компанія пропонує послуги з встановлення чи налаштування? Ми подбали про те, щоб ви змогли їх запропонувати відвідувачу.


У багатьох сферах бізнесу, а особливо в сантехніці, є безліч [B] варіантів схожих товарів, що відрізняються 2-3 характеристиками. Налаштувати SKU? Практично не реально!
[P] [I] Ми вирішили і цю проблему! [/ I] [/ P]
[P]Просто виберіть схожі товари та вкажіть за якими характеристиками вони відрізняються. Наше рішення згрупує їх у зручну таблицю порівняння.
[B] Залишилися питання?

або зателефонуйте[B] 8 (800) 555-13-01[ /B] (безкоштовно)
Потрапляючи на товар, який входить до складу хоча б одного комплекту, відвідувач побачить відповідний блок. Залежно від його потреби, це допоможе зрозуміти сумісність комплекту з комплектуючими або підібрати альтернативні варіанти комплектів з цими комплектуючими.


Більше не потрібно налаштовувати виведення товарів з колекцій обраного товару. Вони підтягуються автоматично, а за потреби користувач в «1 клік» перейде на сторінку колекції.


Наприкінці картки товару користувач побачить товари, які будуть підібрані за схожістю (ви зможете самостійно вказати один або кілька параметрів, за якими будуть підбиратися товари) і за релевантністю з використанням технології персоналізації « BigData».


[B] Залишилися питання?

або зателефонуйте[B] 8 (800) 555-13-01[ /B] (безкоштовно)Доступ до товарів можна отримати як через каталог, так і через бренди та колекції. Ми створили сторінки, що дозволяють покупцеві отримати швидкий доступ до всіх брендіві безпосередньо перейти до колекцій.

Сторінки бренду, крім ідентифікації та опису, містять список товарів зі швидким переходом до каталогу.


Порівнюйте товари між собою, щоб більше не сумніватися у правильності та об'єктивності свого вибору.

Ми реалізували можливість порівняння товарів у рамках однієї категорії, адже безглуздо порівнювати ванну з унітазом =)


Тепер готові вибрати "Крайт: Сантехніка.SpecialFlat" для свого інтернет-магазину?

[/URL ] [URL=https://krayt.shop/templates/krayt.specialflat/?utm_source=marketplace#opendemo]або зателефонуйте[B] 8 (800) 555-13-01[ /B] (безкоштовно)


Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет